sportowe


United Eleven recenzja

Tysiące autentycznych piłkarzy, przyjemne symulacje meczy, świetna oprawa graficzna i mądrze zaprojektowana rozgrywka. Zapraszam na United Eleven, managera piłkarskiego dostępnego na komputer, telefon i tablet.

united_eleven_2

Nie...

FIFA 14 Mobile recenzja

EA wydało swoją najnowszą odsłonę piłkarskich zmagań w systemie free to play, ale nie wszystko złoto, co się świeci. Zapraszam na recenzję FIFA 14 Mobile!

fifa_14_1

Pierwszą, najbardziej oczywistą i zarazem rzucającą się w oczy zmianą, jest dostępność FIFA 14 całkowicie za darmo (model free to play). Jest to bardzo miłe zaskoczenie, szczególnie, że poprzedniczka FIFA 13, nie dość,...

EA Sports MMA recenzja

Walki MMA rozpalają do czerwoności fanów mocnych wrażeń i na fali popularności tego dość brutalnego sportu, powstają aplikacje i gry takie jak ta. Za produkcję odpowiedzialna jest EA i skierowała ją jedynie na telefony z iOS.

ea_sports_mma_1

Mieszane sztuki walki (MMA, Mixed Martial Arts) to współczesna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie...

FIFA 13 Mobile recenzja

FIFA 13 w wersji mobilnej to coś absolutnie niebywałego – ilość opcji, tryb managerski, grafika, muzyka i ogólna jakość, czynią ją najlepszą ze wszystkich dostępnych mobilnych gier piłkarskich. Aktualnie jest dostępna jedynie na iOS (iPad i iPhone), ale mam szczerą nadzieje, że Androidowcy będą mieli szybko okazję w nią zagrać.

Konsolowa jakość na telefonie
Na urządzeniach mobilnych,...

Real Football 2013

Dzisiaj coś dla fanów piłki nożnej! Real Football 2013 to dostępna za darmo gra piłkarska, będąca kolejną odsłoną popularnej serii gier na telefon od Gameloftu. Aplikacja jest symulacją piłkarską z rozbudowanym trybem managerskim, oferującym rozbudowę klubu od samych podstaw jego funkcjonowania. Jako ciekawostkę dodam, że „twarzą” gry jest kolumbijski super-snajper Radamel Falcao.

Więcej i lepiej
Real Football...

PES 2012 Pro Evolution Soccer

Seria PES była jakiś czas temu jaśniejszą stroną gier piłkarskich i pomimo że jej gwiazda jest aktualnie nieco wyblakła jest nadal jedyną sensowną alternatywą wobec konkurencyjnej FIFY. Przedstawiamy Pro Evolution Soccer 2012, czyli reprezentanta legendarnej serii od Konami, przeznaczoną na urządzenia mobilne!

11-stu na 11-stu
Fascynacja grą, w której 22 facetów ugania się za piłką na...