Najlepsze gry na Android 2013

Zapraszam na zestawienie najlepszych gier na Android wydanych w roku 2013 – zobacz teraz, w co nowego warto zagrać na Twoim smartfonie!

Dungeon Hunter 4
Dungeon Hunter 4 od Gameloftu to znakomity darmowy hack’n’slash i jedna z najlepiej zrealizowanych gier, kiedykolwiek wydanych na smartfony. Wcielamy się w jednego z nielicznych, którzy mogą stanąć naprzeciw demonicznym hordom z piekła rodem…

walka z małą hordą

Już na pierwszy rzut oka widać wyraźnie uderzające podobieństwo do najnowszej odsłony Diablo – dotyczy to zarówno strony wizualnej, jak i gameplay’u. Mechanika walki jest uproszczona, nie wiele różni się od ostatniej odsłony serii, ale tym razem będziemy walczyć nie tylko na arenach. W Dungeon Hunter 4 możemy zdobyć niesamowitą ilość potężnych artefaktów – każda z klas ma własny arsenał przedmiotów z których może korzystać.

Heroes of Destiny

Przygotujcie się na fantastyczną grę RPG z elementami strategii od Glu Mobile. Dowodzimy grupą dzielnych herosów, starających się ocalić królestwo przed hordą demonów.

Nasza drużyna będzie składała z maksymalnie 4 bohaterów uczestniczących w walce, podczas gdy reszta będzie czekała na swoją kolej. Heroes of Destiny polega na wykonywaniu misji – instancji, podczas których musimy wyciąć w pień grupy stworów. Czasami na końcu bedzie czekał na nas mini boss, albo boss. Zarówno od strony audiowizualnej, jak i gameplay’u to w tej chwili jedna z najlepiej zrealizowanych produkcji RPG.

Cut the Rope: Time Travel
Om Nom powraca, w jednej z najprzyjemniejszych serii gier logicznych – Cut the Rope. Tym razem czekają nas podróże w czasie i nie lada zadanie, wykarmienia nie tylko sympatycznego tytułowego bohatera, ale także jego przyjaznych kolegów.

Jeśli znacie poprzednie części, mniej więcej będziecie wiedzieli, czego się spodziewać i tym razem – rozgrywka nie zmieniła się ani trochę, choć dodano kolegę i różne niewidziane wcześniej elementy poziomów. ZeptoLab, znana z poprzednich dwóch odsłon Cut the Rope, wydała kolejną bardzo udaną aplikacje. Polecam, szczególnie młodszym graczom.

Heroes Call
Wkraczamy do mrocznego świata magii i przygód – jako jeden z najemników, będziemy walczyć ze złem zagrażającym miasteczku Brindeside. Ten przyjemny i prosty RPG, zadowoli wszystkich fanów prostej, ale wciągającej rozgrywki.

Heroes Call to darmowy RPG wyprodukowany przez małe studio Defiant Development. Gra składa się z zadań, jakie wykonujemy, podczas których będziemy przemierzać mroczne podziemia i wybijać wszelkie zamieszkujące je paskudztwa. Nie posiada może rozbudowanej fabuły, ale z pewnością to jeden z najlepszych dungeon crawlerów kiedykolwiek wydanych na Androida.

Przeczytaj inne:
Total Conquest recenzja

Total Conquest to darmowa strategia przeznaczona na urządzenia mobilne, która już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl spektakularne Clash of Clans. Gameloft uderza kolejny raz i...

Zamknij