Najlepsze gry na Windows Phone 2013

Zapraszam na zestawienie najlepszych gier Windows Phone wydanych w roku 2013 – zobacz teraz, w co warto zagrać na Twoim smartfonie z systemem od Microsoftu!


Asphalt 7: Heat

Seria Asphalt to aktualnie najbardziej znana seria gier wyścigowych, stworzona na platformy mobilne. Dynamiczne, szalone wyścigi, podczas których będziemy osiągać zawrotne prędkości, a wszystko w niesamowitej grafice i bardzo dobrej płynności.

Seria Asphalt jest wzorowana na bardzo popularnej, konsolowej serii gier Burnout. Kolejna część cyklu wyznacza nowe standardy w mobilnych grach wyścigowych. Jest szybciej i lepiej pod każdym względem. Asphalt 7: Heat oferuje blisko 80 oryginalnych samochodów (Mercedes, Ferrari, Bugatti, Lamborghini) do zdobycia. Możemy się ścigać w trzech trybach gry, od kampanii po multiplayer ze znajomymi (online Gameloft Live/lokalnie Wi-Fi oraz Bluetooth). Bez dwóch zdań, Asphalt 7: Heat jest aktualnie czołową grą wyścigową na Windows Phone – jeśli jesteście fanami gier wyścigowych i zręcznościowych, nawet się nie zastanawiajcie.

 

Modern Combat 4: Zero Hour
Kolejna odsłona serii Modern Combat, to pod wieloma względami znaczący krok do przodu biorąc pod uwagę całą serię – lepsza grafika, efekty, realistyczna fizyka i modele postaci. Szukając najlepszych gier na Windows Phone 2013, trudno pominąć tą świetną i solidnie zrealizowaną strzelankę.

Wcielamy się kolejny raz w bohaterskiego amerykańskiego żołnierza Blake’a, ratującego świat przed zagładą z ręki szaleńca. Czeka nas wartka akcja w trybie kampanii oraz (przede wszystkim) doskonała zabawa w trybie multiplayer. Właśnie on jest głównym powodem dla którego warto zagrać w Modern Combat 4. Sterowanie można uznać za standardowe, ale trzeba się do niego trochę przyzwyczaić, szczególnie jeśli jest to nasz pierwszy FPS na telefon.

 

N.O.V.A. 3
N.O.V.A. 3 to jedna z najbardziej spektakularnych smartfonowych strzelanek, nawiązująca do popularnej serii Crysis. Jako kosmiczny komandos Kala Wardena, walczymy z inwazją obcych na ulicach San Francisco. Dynamiczna jatka, wciągająca fabuła i tona akcji!

Kal rozbija się w samym środku miasta i zaczyna swój pobyt na ziemi, od eliminacji kilku obcych – trwa jatka, między ziemianami i obcymi. Główny bohater posiada cały arsenał wypasionych broni oraz specjalne moce, jak choćby umiejętność gwałtownego odepchnięcia wroga na odległość. Całość przypomina bardzo stylistykę i rozwiązania widziane w serii Crysis. Poza kampanią zawierającą 10 obszernych etapów, możemy rozerwać się podczas rozgrywki wieloosobowej. N.O.V.A. 3 praktycznie nie trzeba polecać i gra powinna trafić na każdy telefon z system Windows Phone!

Przeczytaj inne:
boom_beach_1
Boom Beach recenzja

Boom Beach to następna gra ze studia Supercell, które nie rozpieszcza nas ilością, ale za to jakością swoich rewelacyjnych gier na telefony. Za darmo, ale tylko na...

Zamknij