Frontline Commando 2 recenzja

Frontline Commando 2 – więcej, lepiej i mocniej. Chociaż idea rozgrywki pozostaje bez zmian, Glu Mobile wydało naprawdę interesującą strzelankę mobilną. Do bezpłatnego pobrania!

frontline_commando_2_1

W Google Play pojawiła się właśnie darmowa strzelanka na telefon, stworzona przez studio Glu Mobile, Frontline Commando 2. Jeśli graliście w Frontline Commando: D-Day, z pewnością polubicie Frontline Commando 2. Gra przenosi nas na współczesne pole bitwy, a oferuje niemało, bo zarówno kampanie dla pojedynczego gracza, jak i tryb rozgrywki dla wielu graczy. Kampania powinna starczyć na wiele godzin grindu, bo zanim przedostaniemy się na dalsze poziomy, niezbędny jest odpowiednio potężny arsenał broni i doświadczenie. Aktualnie kampania ma 8 epizodów, a każdy z nich ma kilkanaście poziomów. Mechanika rozgrywki jest w zasadzie bardzo podobna, do wszystkich poprzednich Frontline Commando. Kontrolowana przez nas postać, chowa się za zasłoną i ostrzeliwuje wrogów seriami z broni maszynowej. Idea pozostała taka sama, choć zdecydowanie w górę poszła jakość, ale także obszerność gry. Teraz mamy możliwość zbierania i kompletowania członków własnego zespołu! W praktyce, dodatkowy żołnierz, będzie pomagał podczas poziomu, na przykład, rzucając granatem w samochód opancerzony czy skupisko wrogich żołnierzy. W miarę postępu tej grze na telefon, będziemy kompletować żołnierzy o różnej roli i specjalizacji. Co do naszego komandosa, możemy go wyposażyć w naprawdę bardzo rozbudowany arsenał broni – widać Glu poszło na całość, podobnie z resztą, jak w RoboCop. Karabinki, karabiny, strzelby, granaty – ilość zabawek ucieszy każdego wielbiciela militariów!

frontline_commando_2_2

Wszystkie z nich, można łatwo ulepszać, za pomocą podstawowej waluty (dolary) lub waluty premium (złoto). Jedną i drugą walutę, otrzymujemy za skompletowanie misji i podczas awansowania na wyższe poziomy doświadczenia. Pierwsze misje, przejdziemy za pierwszym razem, ale prawdziwe wyzwania czekają na nas dopiero po 10-15 poziomach. Poziom trudności rośnie i to zdecydowanie, a presja na wydawanie pieniędzy w sklepie premium – tężeje. Kluczowe jest zarówno kupowanie nowych broni, ale i zwiększanie wytrzymałości na ostrzał. Inaczej ciężko będzie wytrwać na coraz trudniejszym polu walki. Nie ma lekko, ale powtarzalnym grindem można załatwić bardzo, bardzo dużo. To samo tyczy się PvP, które zależy od naszych umiejętności, ale i mocnego arsenału.

frontline_commando_2_3

Oprawa audiowizualna Frontline Commando 2 zasługuje tylko i wyłącznie na pochwały. Widać zdecydowany progres w stosunku do poprzednich strzelanek od Glu Mobile – wyłączając może grę RoboCop, która wygląda znakomicie. Pod względem graficznym przypomina wyraźnie Modern Combat 4, choć jest dostępna całkowicie za darmo. Co do stabilności gry, testowałem grę zarówno na iOS i Androidzie, ale bez nieprzyjemnych przygód. Frontline Commando 2 działał zadziwiająco dobrze na obu telefonach! Wątpliwości? Zobaczcie poniższy zwiastun, a odkryjecie sami, co kryje się w Frontline Commando 2!


(Frontline Commando 2 zwiastun)


Frontline Commando 2 w Google Play

Frontline Commando 2 w iTunes

[yasr_multiset setid=0]

ocena_5_recenzja_gnt

Plusy
Grafika
Ogólna jakość
Obszerność
Kilka innowacji
Wciąga!

Minusy
Mikropłatności

 

Podsumowanie
Nowoczesna, rozbudowana, zachęcająca wizualnie i wciągająca – tak bym w skrócie określił najnowsze dzieło Glu Mobile. Frontline Commando 2 jest naprawdę znakomita i powinna zapewnić wam wiele godzin, przedniej rozrywki. Nie miałem z nią także zbyt wielu problemów technicznych – grało się płynnie i bezproblemowo. Glu Mobile, po udanej strzelance RoboCop i świetnym hack’n’slashu Eternity Warriors 3, znowu odnosi sukces! Do pobrania za darmo!

 

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

2323 wyświetleń

Przeczytaj inne:
Oscura

Światło w latarni pękło, rozchodząc się na wszystkie strony świata. Czające się w ciemnościach mroczne potwory tylko czekały na tę

Zamknij