Najlepsze gry na Windows Phone 2013

Zapraszam na zestawienie najlepszych gier Windows Phone wydanych w roku 2013 – zobacz teraz, w co warto zagrać na Twoim smartfonie z systemem od Microsoftu!


Asphalt 7: Heat

Seria Asphalt to aktualnie najbardziej znana seria gier wyścigowych, stworzona na platformy mobilne. Dynamiczne, szalone wyścigi, podczas których będziemy osiągać zawrotne prędkości, a wszystko w niesamowitej grafice i bardzo dobrej płynności.

Seria Asphalt jest wzorowana na bardzo popularnej, konsolowej serii gier Burnout. Kolejna część cyklu wyznacza nowe standardy w mobilnych grach wyścigowych. Jest szybciej i lepiej pod każdym względem. Asphalt 7: Heat oferuje blisko 80 oryginalnych samochodów (Mercedes, Ferrari, Bugatti, Lamborghini) do zdobycia. Możemy się ścigać w trzech trybach gry, od kampanii po multiplayer ze znajomymi (online Gameloft Live/lokalnie Wi-Fi oraz Bluetooth). Bez dwóch zdań, Asphalt 7: Heat jest aktualnie czołową grą wyścigową na Windows Phone – jeśli jesteście fanami gier wyścigowych i zręcznościowych, nawet się nie zastanawiajcie.

 

Modern Combat 4: Zero Hour
Kolejna odsłona serii Modern Combat, to pod wieloma względami znaczący krok do przodu biorąc pod uwagę całą serię – lepsza grafika, efekty, realistyczna fizyka i modele postaci. Szukając najlepszych gier na Windows Phone 2013, trudno pominąć tą świetną i solidnie zrealizowaną strzelankę.

Wcielamy się kolejny raz w bohaterskiego amerykańskiego żołnierza Blake’a, ratującego świat przed zagładą z ręki szaleńca. Czeka nas wartka akcja w trybie kampanii oraz (przede wszystkim) doskonała zabawa w trybie multiplayer. Właśnie on jest głównym powodem dla którego warto zagrać w Modern Combat 4. Sterowanie można uznać za standardowe, ale trzeba się do niego trochę przyzwyczaić, szczególnie jeśli jest to nasz pierwszy FPS na telefon.

 

N.O.V.A. 3
N.O.V.A. 3 to jedna z najbardziej spektakularnych smartfonowych strzelanek, nawiązująca do popularnej serii Crysis. Jako kosmiczny komandos Kala Wardena, walczymy z inwazją obcych na ulicach San Francisco. Dynamiczna jatka, wciągająca fabuła i tona akcji!

Kal rozbija się w samym środku miasta i zaczyna swój pobyt na ziemi, od eliminacji kilku obcych – trwa jatka, między ziemianami i obcymi. Główny bohater posiada cały arsenał wypasionych broni oraz specjalne moce, jak choćby umiejętność gwałtownego odepchnięcia wroga na odległość. Całość przypomina bardzo stylistykę i rozwiązania widziane w serii Crysis. Poza kampanią zawierającą 10 obszernych etapów, możemy rozerwać się podczas rozgrywki wieloosobowej. N.O.V.A. 3 praktycznie nie trzeba polecać i gra powinna trafić na każdy telefon z system Windows Phone!

4771 wyświetleń

Przeczytaj inne:
Slice It

Pamiętacie w czasach szkolnych, jak podczas lekcji matematyki, mieliśmy zadanie podzielenia figury na równe części? W tej fascynującej grze logicznej,

Zamknij