O grynatelefon.net

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Naszą misją i celem samym w sobie, jest dostarczyć Ci graczu najfajniejsze, najbardziej wkręcające, najprzyjemniejsze, najbardziej relaksujące – po prostu najlepsze gry w zasięgu Twojego smartfona.

Nasz serwis został stworzony przede wszystkim, by umożliwić wszystkim fanom gier mobilnych, prostą i wygodną selekcje gier. Mamy nadzieje, że nasz serwis wam w tym pomoże. W końcu lepiej, zaoszczędzony w ten sposób czas zainwestować w zabawę, nie sądzicie?

Staramy się wybierać gry cechujące się oryginalnością, wysokiej jakości wykonaniem i poziomem rozgrywki – właśnie gry o takich cechach, stanowią centrum naszego zainteresowania.

Redakcją, pisaniem i wszystkim związanym z tworzeniem serwisu, zajmuje się kilku geeków i graczy z wieloletnim doświadczeniem. Chcemy stworzyć coś fajnego i właśnie TO nami kieruje!

Nasza załoga to:

Morghur – Absolwent kierunku zupełnie niezwiązanego ani z grami, ani z technologią, czy informatyką. Zapaleniec, choleryk, „geek” uwielbiający oryginalne gry na telefon, szczególnie logiczne, RPG, wyścigi, które pochłaniają go najbardziej. Poza grami, interesujący się historią, polityką, sportem i najnowszymi technologami. Uwielbia dobre kino, a w szczególności seriale takie jak Dexter, Mentalista oraz Breaking Bad. Wielki entuzjasta wszelakich gier na iPhone i iOS.

Reno – Wielki miłośnik RPGów, gitary i kuchni wschodniej. Grywał w swoim życiu w strategie, strzelanki i popularne MMORPG, (ponieważ te gry są czystym nałogiem, ten „epizod” swojego życia uważa za zamknięty). Trochę informatyk, trochę designer, trochę dziennikarz, trochę muzyk. Zapalony fan klasycznego fantasy, wiedźmińskiej sagi i popularnej trylogii Achaja i wielu innych książek o różnej tematyce. Fan gier na androida.

Mamy nadzieje, że znajdziecie na grynatelefon.net, wiele znakomitych gier, które dostarczą wam mnóstwo dobrej zabawy.

Chcesz do nas dołączyć? Interesuje Cię współpraca redakcyjna? A może masz do nas jakieś inne pytania?

Komentarze i pytania są mile widziane.

* indicates required field

3488 wyświetleń