TOP 10 Najlepszych Gier RPG na Telefon w 2021

1. Final Fantasy IX – doskonała gra jRPG pozwala graczom odkryć przygody Zidane’a, Garneta i Vivi na planecie Gaia. Na graczy czekają tu wciągające bitwy, piękna grafika i wymyślne rozwiązania. Tej serii gier nie trzeba reklamować, zobaczcie i grajcie.

2. Final Fantasy VIII Remastered – Ta klasyczna gra jRPG pozwala graczom odkryć przygody Seifera, Quistisa i Rinoa w świecie szkoły SeeD. Grałem w tą grę jeszcze wiele lat temu na konsoli, nigdy bym nie przypuszczał, że będzie można w nią zagrać na smartfonie czy tablecie…

3. Dragon Saga – Oryginalna gra RPG, która pozwala graczom dołączyć do wielkiej wojny między ludźmi i smokami. Wciągające bitwy, cudowna grafika i wiele postaci do wyboru. Niby widzieliśmy to już wiele razy, ale nigdy w takiej odsłonie.

4. Clash Royale – Unikalna gra wojenna, w której gracze muszą walczyć o przetrwanie swojego królestwa. Prosta mechanika, cudowna grafika i wiele postaci do wyboru. To jeden z największych hitów mobilnych, jaki kiedykolwiek powstał na urządenia przenośne.

5. Pandora: Wojna Wyobraźni – Oryginalna gra RPG z ogromnym światem do eksplorowania. Gra pozwala graczom dołączyć do wojny między dobrem a złem i walczyć o przetrwanie swojego królestwa. Za darmo i do pobrania.

6. Holy Sword – Unikalna gra akcji RPG, w której gracze muszą walczyć o przetrwanie swojej cywilizacji. Wciągające bitwy, piękna grafika i dużo postaci, z którymi można się zaprzyjaźnić.

7. Final Fantasy XV Pocket Edition – Ta mobilna gra jRPG pozwala graczom odkryć przygody Noctisa, Ignisa i Prompto na planecie Eos. Piękna grafika, wciągające bitwy i wymyślne rozwiązania. Warto spróbować.

8. Dungeon Hunter 5 – Oryginalna gra RPG akcji, w której gracze muszą walczyć o przetrwanie swojego królestwa. Wciągające bitwy, piękna grafika i dużo postaci, z którymi można się zaprzyjaźnić.

9. Brave Frontier – Nowoczesna gra RPG, w której gracze muszą walczyć o przetrwanie swojej cywilizacji. Cudowna grafika, wciągające bitwy i dużo postaci do wyboru. Nie jest to gatunek dla wszystkich, ale może się podobać

10. Mighty Quest for Epic Loot – Gra RPG akcji, w której gracze muszą walczyć o przetrwanie swojego królestwa. Unikalna mechanika, piękna grafika i wiele postaci do wyboru. Kiedyś ta gra debiutowała jako przeglądarkowa, ale teraz jest już na mobile.

9 wyświetleń

Przeczytaj inne:
DuckTales: Scrooge’s Loot recenzja

Kto nie kojarzy legendarnych już Kaczych Opowieści, z gromadką pierzastych bohaterów z Sknerusem Mackwaczem na czele? Jedna z moich ulubionych

Zamknij