Najlepsze gry na tablet

Poszukujecie najlepszych gier na swój tablet, a kolejne poszukiwania Was jedynie rozczarowują? Zobaczcie skromną listę najlepszych, moim zdaniem produkcji na swój tablet. Jak któraś wam nie podejdzie, możecie śmiało wyrazić swoje niezadowolenie w komentarzach.

Despicable Me: Minion Rush to fantastyczny niekończący się biegacz na tablety, nawiązujący do popularnej animacji. Biegniemy minionkiem przed siebie, omijając pułapki laboratorium Gru. Pobierajcie, jest dostępna za darmo!

minion_rush_2

Despicable Me: Minion Rush zaprasza nas wszystkich do spotkania z bohaterami wyjątkowo popularnego animowanego filmu Minionki Rozrabiają. Minion Rush to jako endless runner, czyli jest to produkcja zbliżona do takich hitów, jak Jetpack Joyride i Iron Man 3. Wyróżnia się jednak świetnym wykonaniem i bajeczną oprawą graficzną. Takich gier jest mnóstwo, ale moim zdaniem, Minion Rush to zdecydowanie warta uwagi gra i chyba najlepsza gra wydana do tej pory przez Gameloft.

Puzzle Craft
Puzzle Craft to genialne połączenie gry logicznej z grą polegającą na budowaniu własnej osady. Chillingo stworzyło jedną z najlepszych gier dostępnych na tablety i smartfony w ogóle, o czym świadczą nagrody i świetne recenzje!

puzzle_craft_1
Na pierwszy rzut oka, może wydawać się, że Puzzle Craft to kolejna ze społecznościowych gier online, w której gracze muszą tworzyć i zarządzać swoją osadą. Pozory. Gameplay składa się przede wszystkim z mini gierek logicznych, które bezlitośnie wciągają, choć są na dłuższą metę powtarzalne – zbieramy w nich surowce, niezbędne do rozwoju osady. Darmowa gra na tablet Puzzle Craft to coś co musi się znaleźć na Twoim tablecie.

 

Duel of Champions
Duel of Champions to gra strategiczna online, na razie dostępna jedynie na urządzenia z iOS. Ta fantastyczna aplikacja przenosi nas do świata szóstej odsłony serii Heroes of the Might and Magic. Nie macie iPada? Ostatecznie możecie w nią zagrać na komputerze i poczekać, aż zostanie wydana na Androida.

duel_of_champion_1

Jak w innych karciankach, podstawową sprawą jest dobra talia, bo z nią będziemy wygrywać z najlepszymi graczami. Nie koniecznie musimy mieć mocne karty, ważne jednak, by talia była przemyślana. W Duel of Champions toczymy pojedynki online z graczami z całego świata, używając kart jednostek z Might and Magic 6 – grafika wygląda wspaniale, a szczególnie dobrze gra się na tablecie. Ekran wydaje się stworzony do tej gry. Polecam!

2812 wyświetleń

Przeczytaj inne:
Stardom: Hollywood recenzja

Dzisiaj gra, która powinna zainteresować przede wszystkim drogie panie - Stardom: Hollywood daje nam niecodzienną możliwość na zostanie wirtualną gwiazdą

Zamknij