Najlepsze gry na Android 2013

Zapraszam na zestawienie najlepszych gier na Android wydanych w roku 2013 – zobacz teraz, w co nowego warto zagrać na Twoim smartfonie!

Dungeon Hunter 4
Dungeon Hunter 4 od Gameloftu to znakomity darmowy hack’n’slash i jedna z najlepiej zrealizowanych gier, kiedykolwiek wydanych na smartfony. Wcielamy się w jednego z nielicznych, którzy mogą stanąć naprzeciw demonicznym hordom z piekła rodem…

walka z małą hordą

Już na pierwszy rzut oka widać wyraźnie uderzające podobieństwo do najnowszej odsłony Diablo – dotyczy to zarówno strony wizualnej, jak i gameplay’u. Mechanika walki jest uproszczona, nie wiele różni się od ostatniej odsłony serii, ale tym razem będziemy walczyć nie tylko na arenach. W Dungeon Hunter 4 możemy zdobyć niesamowitą ilość potężnych artefaktów – każda z klas ma własny arsenał przedmiotów z których może korzystać.

Heroes of Destiny

Przygotujcie się na fantastyczną grę RPG z elementami strategii od Glu Mobile. Dowodzimy grupą dzielnych herosów, starających się ocalić królestwo przed hordą demonów.

Nasza drużyna będzie składała z maksymalnie 4 bohaterów uczestniczących w walce, podczas gdy reszta będzie czekała na swoją kolej. Heroes of Destiny polega na wykonywaniu misji – instancji, podczas których musimy wyciąć w pień grupy stworów. Czasami na końcu bedzie czekał na nas mini boss, albo boss. Zarówno od strony audiowizualnej, jak i gameplay’u to w tej chwili jedna z najlepiej zrealizowanych produkcji RPG.

Cut the Rope: Time Travel
Om Nom powraca, w jednej z najprzyjemniejszych serii gier logicznych – Cut the Rope. Tym razem czekają nas podróże w czasie i nie lada zadanie, wykarmienia nie tylko sympatycznego tytułowego bohatera, ale także jego przyjaznych kolegów.

Jeśli znacie poprzednie części, mniej więcej będziecie wiedzieli, czego się spodziewać i tym razem – rozgrywka nie zmieniła się ani trochę, choć dodano kolegę i różne niewidziane wcześniej elementy poziomów. ZeptoLab, znana z poprzednich dwóch odsłon Cut the Rope, wydała kolejną bardzo udaną aplikacje. Polecam, szczególnie młodszym graczom.

Heroes Call
Wkraczamy do mrocznego świata magii i przygód – jako jeden z najemników, będziemy walczyć ze złem zagrażającym miasteczku Brindeside. Ten przyjemny i prosty RPG, zadowoli wszystkich fanów prostej, ale wciągającej rozgrywki.

Heroes Call to darmowy RPG wyprodukowany przez małe studio Defiant Development. Gra składa się z zadań, jakie wykonujemy, podczas których będziemy przemierzać mroczne podziemia i wybijać wszelkie zamieszkujące je paskudztwa. Nie posiada może rozbudowanej fabuły, ale z pewnością to jeden z najlepszych dungeon crawlerów kiedykolwiek wydanych na Androida.

2858 wyświetleń

Przeczytaj inne:
Allods Online recenzja

Allods Online to jeden lepszych darmowych klonów World of Warcraft i nieliczna gra MMORPG, wydana w języku polskim. Produkcja to

Zamknij